Перший український супутник "Либідь" планують запустити наприкінці 2013 року. Про це повідомив голова Державного космічного агентства Юрій Алексєєв. Загальну вартість проекту оцінюють у 290 мільйонів доларів. Фінансується він канадськими коштами під урядові гарантії України. Апарат вже збирають у Красноярську. У Державному космічному агентстві очікують, що він окупиться за 7-8 років. Після запуску супутника, його віддадуть у комерційну експлуатацію державній структурі "Укркосмос". Орбітальна позиція пристрою дозволить покрити всю територію України, Північну Африку і Центральну Азію. У комерційному використанні цього супутника вже зацікавлені Індія та Алжир.

Юрій Алєксеєєв, голова Державного космічного агентства: "Индусы тоже ведут контакты через канадскую компанию с нами, что мы можем выделить для них. Плюс внедрение цифрового телевидения – мы тоже заложили в этом аппарате, чтобы как можно быстрее оно пришло в Украину".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии спутник лыбедь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1382
Loading...